Пливаат тврда чаша на појас со струјата и бикини со Панде 1199

35,99 €

44,99 €

-20%

нов производ

Пливаат тврда чаша на појас со струјата и бикини со Панде 1199

Add to wishlist

Повеќе информации

Монохроматски костим за капење од 2 дела изработен во модерни бои гами. Горен дел тип градник на појас со врска, украсен со нежна струјата фронт. Врзува се на вратот и грбот, појас кој опфаќа поголема подгръдна турнеја. Долнище на костими - бикини со Пандели за регулирање. Висококвалитетен производ произведен во Бугарија и е дел од Збирка Бански костуми 2016 на Тиара Галијано. Банско е поместена со антибактериски ткаенина од внатрешниот дел.

Официјална страница на производителот:www.TiaraGaliano.com

Трговци - Тука може да порачате банскина големодиректно одПроизводител. Регистрирајте се и пишете ни или јавете се на наведените телефони. Повелете во нашиот магацин на едо воСофија.

За повеќе информации не двоумете се да контактирате со нас.

 

TiaraShop Logo
Онлајн Продавница за дамски и машка долна облека, Бански, чорапи и хулахопки, ноќница и пижами од Производител или по цени на увозниците. Ние нудиме само производи со висок квалитет. Кај Нас секој клиент добива специјален третман. Ви благодариме дека магазин кај нас! Господ Бог да благослојт вас и вашето семејство!

Reviews

30 other products in the same category: