Пливаат триаголник ортопедски амортизирање бикини со Панде 1193

35,99 €

39,99 €

-10%

нов производ

Пливаат триаголник ортопедски амортизирање бикини со Панде 1193

Add to wishlist

Повеќе информации

Костим за капење мек триаголник со брадестиот ортопедски амортизирање и врска на грбот и връта. Долнище на костими - бикини со Пандели отстрани. Висококвалитетен производ произведен во Бугарија и е дел од Збирка Бански костуми 2016 на Тиара Галијано.
Банско е поместена со антибактериски ткаенина од внатрешниот дел.

Официјална страница на производителот:www.TiaraGaliano.com

Трговци - Тука може да порачате банскина големодиректно одПроизводител. Регистрирајте се и пишете ни или јавете се на наведените телефони. Повелете во нашиот магацин на големо воСофија.

За повеќе информации не двоумете се да контактирате со нас.

 

TiaraShop Logo
Онлајн Продавница за дамски и машка долна облека, Бански, чорапи и хулахопки, ноќница и пижами од Производител или по цени на увозниците. Ние нудиме само производи со висок квалитет. Кај Нас секој клиент добива специјален третман. Ви благодариме дека магазин кај нас! Господ Бог да благослојт вас и вашето семејство!

Reviews

30 other products in the same category: