Плитка дантелен Прашка 737

6,49 €

нов производ

Плитка дантелен Прашка 737

Add to wishlist

Повеќе информации

Тиара Галијано ви нудиплиткастилскичипка прашкасо триаголен парче позади. Изработена од мека чипка.
Димензии S / M со една странична лента.
Димензии L / XL со две ленти.
Погодна за секој повод!

Официјална страница на производителот:www.TiaraGaliano.com

Трговци - Тука може да порачате бугарско долна облекана големодиректно одПроизводител. Регистрирајте се и пишете ни или јавете се на наведените телефони. Повелете во нашиот магацин на големо воСофија.

За повеќе информации не двоумете се да контактирате со нас.

 

TiaraShop Logo
Онлајн Продавница за дамски и машка долна облека, Бански, чорапи и хулахопки, ноќница и пижами од Производител или по цени на увозниците. Ние нудиме само производи со висок квалитет. Кај Нас секој клиент добива специјален третман. Ви благодариме дека магазин кај нас! Господ Бог да благослојт вас и вашето семејство!

Reviews

30 other products in the same category: