Силиконска Чорапи Супер Фини 8 ден Omsa 186

10,39 €

12,99 €

-20%

нов производ

Силиконска Чорапи Супер Фини 8 ден Omsa 186

Add to wishlist

Повеќе информации

Суперфин силиконска чорап 8 денод Основната Колекција Omsa - Италија.Силиконска чорапсо голем процент ликра 14%, која дава подолг живот на производот. Без ограничување на прстите. Се препорачува, перење на рака.

Официјална страница на производителот:www.Omsa.it

Трговци - Тука може да порачатена големодиректно одПроизводител. Регистрирајте се и пишете ни или јавете се на наведените телефони. Повелете во нашиот магацин на големо воСофија.

За повеќе информации не двоумете се да контактирате со нас.

 

TiaraShop Logo
Онлајн Продавница за дамски и машка долна облека, Бански, чорапи и хулахопки, ноќница и пижами од Производител или по цени на увозниците. Ние нудиме само производи со висок квалитет. Кај Нас секој клиент добива специјален третман. Ви благодариме дека магазин кај нас! Господ Бог да благослојт вас и вашето семејство!

Reviews

2 other products in the same category: