Стилски дантелен Градник со Тврда Чаша 5610

24,99 €

нов производ

Стилски дантелен Градник со Тврда Чаша 5610

Add to wishlist

Повеќе информации

СтилскиДантелен Градник со Тврда Чаша. Прерамките се вадат, може да се користи со една, со други или со двете. Градникот има двојна спојка.
Идеален за секој повод!

Официјална страница на производителот:www.TiaraGaliano.com

Трговци - Тука може да порачате бугарско долна облекана големодиректно одПроизводител. Регистрирајте се и пишете ни или јавете се на наведените телефони. Повелете во нашиот магацин на големо воСофија.

За повеќе информации не двоумете се да контактирате со нас.

 

TiaraShop Logo
Онлајн Продавница за дамски и машка долна облека, Бански, чорапи и хулахопки, ноќница и пижами од Производител или по цени на увозниците. Ние нудиме само производи со висок квалитет. Кај Нас секој клиент добива специјален третман. Ви благодариме дека магазин кај нас! Господ Бог да благослојт вас и вашето семејство!

Reviews

30 other products in the same category: