Фигурален хулахопки 80 ден 3380

6,40 €

15,99 €

-60%

нов производ

Фигурален хулахопки 80 ден 3380

Add to wishlist

Повеќе информации

Фигурални хулахопкиод Колекција Мода Омса - Италија. ГустиХулахопки 80 ден, Памучно хигиенски парче. Препорачливо перење рака.

Погоден за секоја пригода!

Официјална страница на производителот:www.Omsa.it

Трговци - Тука може да порачатена големодиректно одПроизводител. Регистрирајте се и пишете ни или јавете се на наведените телефони. Повелете во нашиот магацин на големо воСофија.

За повеќе информации не двоумете се да контактирате со нас.

 

TiaraShop Logo
Онлајн Продавница за дамски и машка долна облека, Бански, чорапи и хулахопки, ноќница и пижами од Производител или по цени на увозниците. Ние нудиме само производи со висок квалитет. Кај Нас секој клиент добива специјален третман. Ви благодариме дека магазин кај нас! Господ Бог да благослојт вас и вашето семејство!

Reviews

9 other products in the same category: