е додаден во кошничката Ви

Фоки Женска Тело тенки ленти Прашка Ниско деколте 325

Колекција тул - Женска Тело Тиара Галијано
Долна облека произведено во Бугарија
Состав: 80% полиамид / 20% спандекс
Димензии: S, M, L, XL, XXL

Повеќе детали

Фоки Женска Тело тенки ленти Прашка Ниско деколте 325

Погодно, стилскиДолни Тело молекуларниот, тенка лента за на рамо со ниско деколте на прашка. Извршени од висококвалитетен TULLE, кој дава удобност и чувство на удобност. Извршени од висококвалитетен TULLE, кој дава удобност и чувство на удобност. Бравата е тројка.
Може да се носи само по себе или како дел од вашата облека.
Бидете потготвена за секоја пригода!

Официјална страница на производителот:www.TiaraGaliano.com

Трговци - Тука може да порачате бугарско долна облекана големодиректно одПроизводител. Регистрирајте се и пишете ни или јавете се на наведените телефони. Повелете во нашиот магацин на големо воСофија.

За Повеќе информција не двоумете се да контактирате со нас.

 

TiaraShop Logo
Онлајн Продавница за дамски и машка долна облека, Бански, чорапи и хулахопки, ноќница и пижами од Производител или по цени на увозниците. Ние нудиме само производи со висок квалитет. Кај Нас секој клиент добива специјален третман. Ви благодариме дека магазин кај нас! Господ Бог да благослојт вас и вашето семејство!

Контактирајте не

Не двоумете се да контактирате со нас.

 • Колекција TG TULLE
 • ликра 20%
 • полиамид 80%
 • Во страната: памук 100%

Супер!

Много добро качество и коректно отношение!


  Боди

  Високо качество и удобство с продуктите на TIARA SHOP!


   тюлено боди

   Комфорт и самочувствие с продуктите на TIARA SHOP!
   Благодаря Ви!

    Write your review !

    Write your review

    ЗА TIARA SHOP

    онлајн продавница за долна облека, долна облека, бански, чорапи, хулахопки, nightdress, пижами

    Тиара Продавница синџирот продавници се создадени во 1991 година, преку воспоставување на трговското друштво за продажба на бугарски и странски направени луксузни долна облека. Во 2001 година, компанијата започна производство на сопствен бренд на квалитет луксузни долна облека, жените долна облека и костими за капење со Тиара Галиано Бренд. Вистинската рамнотежа помеѓу висок квалитет и најдобра цена зголемува Тиара Галиано Бренд како една од водечките и повеќето пожелно производи во нашата синџирот продавници и онлајн продавница.

     

    Како резултат на нашето долгогодишно искуство во трговија и дистрибуција на долна облека, долна облека, бански, чорапи, хулахопки, nightdress и пижами на големо и мало, имавме можност да се развие голем маркетинг стратегија кај секој клиент група, со посебно внимание на нашите постојани клиенти, секогаш слушање на нивните потреби и желби.

    FACEBOOK

    Следете нас

    TWITTER

    Следете нас

    Контактирајте не

    • МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН:
     ORDERS: +359 89 910 4457
     ДИРЕКТОР: +359 89 910 4455
    • ТЕЛЕФОН/ФАКС:
     +359 2 931 1641
    • E-MAIL АДРЕСА:
     INFO@TIARASHOP.EU
    • SKYPE:
     TIARASHOP.EU
    • АДРЕСА:
     92 HRISTO BOTEV BLVD. , 1303 SOFIA , BULGARIA - EU