Хулахопки Мет велур 70 Ден Omsa 248

нов производ

Хулахопки Мет велур 70 Ден Omsa 248

Add to wishlist

Повеќе информации

Ние ви нудимехулахопкиод Колекција Omsa - Италија. Матовхулахопки, Изработен одМикрофиберсо густина70 ден. Ременот ебез ограничувањесо памучно хигиенски парче, рамен споеви. Прстите се фиксни и засилени. Препорачливо перење рака.

Погоден за секоја пригода!

Официјална страница на производителот:www.Omsa.it

Трговци - Тука може да порачатена големодиректно одПроизводител. Регистрирајте се и пишете ни или јавете се на наведените телефони. Повелете во нашиот магацин на големо воСофија.

За повеќе информации не двоумете се да контактирате со нас.

 

TiaraShop Logo
Онлајн Продавница за дамски и машка долна облека, Бански, чорапи и хулахопки, ноќница и пижами од Производител или по цени на увозниците. Ние нудиме само производи со висок квалитет. Кај Нас секој клиент добива специјален третман. Ви благодариме дека магазин кај нас! Господ Бог да благослојт вас и вашето семејство!

Reviews

28 other products in the same category: