Хулахопки 8 ден Ниска Талија Omsa 095

7,99 €

9,99 €

-20%

нов производ

Хулахопки 8 ден Ниска Талија Omsa 095

Add to wishlist

Повеќе информации

Суперфино хулахопки 8 денод Колекција Omsa - Италија.Хулахопки без ограничувањесо голем процент ликра 18%, која дава подолг живот на производот. Ниска половината, рамен цвест и без ограничување. Памучно хигиенски парче и лесен ограничувач на прстите.

Се препорачува, перење на рака.

Официјална страница на производителот:www.Omsa.it

Трговци - Тука може да порачатена големодиректно одПроизводител. Регистрирајте се и пишете ни или јавете се на наведените телефони. Повелете во нашиот магацин на големо воСофија.

За повеќе информации не двоумете се да контактирате со нас.

 

TiaraShop Logo
Онлајн Продавница за дамски и машка долна облека, Бански, чорапи и хулахопки, ноќница и пижами од Производител или по цени на увозниците. Ние нудиме само производи со висок квалитет. Кај Нас секој клиент добива специјален третман. Ви благодариме дека магазин кај нас! Господ Бог да благослојт вас и вашето семејство!

Reviews

28 other products in the same category: