е додаден во кошничката Ви

Пресметајте ја вашата големина со големина шема за долна облека, долна облека, бански, хулахопки, чорапи:

* Користам страната на копчето големина шема на производот за да добиете најмногу точни информации


Големина на табелата - Бански Тиара Галиано

Swimwear Size Chart

Size chart Children Swimwear   Size Chart Kids Swimwear

Големина на табелата - Долна облека & женска долна облека Тиара Галиано

Големина на табелата - Градници Тиара Галиано

Size Chart Bras

Големина на табелата - гаќи Тиара Галиано

Size Chart Panties

Големина на табелата - Корсажи Тиара Галиано

Size Chart Corsage

Големина на табелата - Женски bodysuit Тиара Галиано

Size Chart Women's Bodysuit

Големина на табелата - Детска bodysuit Тиара Галиано

Size Chart Kids Bodysuit

Големина на табелата - Babydoll Тиара Галиано

Size Chart Babydoll

Големина на табелата - машка долна облека Господ

Size Chart Men's Underwear LORD 

Големина на табелата - машка долна облека и Бански Geronimo

Size Chart Men's Underwear & Swimwear Geronimo 

Големина на табелата - Хулахопки и чорапи Omsa

Size Chart Tights & Socks Omsa 

Големина на табелата - хулахопки Transparenze

Size Chart Tights Transparenze 

Големина на табелата - Лаура Biagiotti и Пјер Карден долна облека

Size Chart - Laura Biagiotti 

Големина на табелата - Leilieve

Size Chart Leilieve 

Големина на табелата - женска долна облека Jadea

Size Chart Women's Underwear Jadea 

Големина на табелата - машка долна облека, Пјер Карден

Size Chart Men's Underwear Pierre Cardin 

Големина на табелата - машка долна облека Sergio Tacchini

Size Chart Men's Underwear Sergio Tacchini 

Големина на табелата - чорапи Sonik Mod

Size Chart Socks Sonik Mod


ЗА TIARA SHOP

онлајн продавница за долна облека, долна облека, бански, чорапи, хулахопки, nightdress, пижами

Тиара Продавница синџирот продавници се создадени во 1991 година, преку воспоставување на трговското друштво за продажба на бугарски и странски направени луксузни долна облека. Во 2001 година, компанијата започна производство на сопствен бренд на квалитет луксузни долна облека, жените долна облека и костими за капење со Тиара Галиано Бренд. Вистинската рамнотежа помеѓу висок квалитет и најдобра цена зголемува Тиара Галиано Бренд како една од водечките и повеќето пожелно производи во нашата синџирот продавници и онлајн продавница.

 

Како резултат на нашето долгогодишно искуство во трговија и дистрибуција на долна облека, долна облека, бански, чорапи, хулахопки, nightdress и пижами на големо и мало, имавме можност да се развие голем маркетинг стратегија кај секој клиент група, со посебно внимание на нашите постојани клиенти, секогаш слушање на нивните потреби и желби.

FACEBOOK

Следете нас

TWITTER

Следете нас

Контактирајте не

 • МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН:
  ORDERS: +359 89 910 4457
  ДИРЕКТОР: +359 89 910 4455
 • ТЕЛЕФОН/ФАКС:
  +359 2 931 1641
 • E-MAIL АДРЕСА:
  INFO@TIARASHOP.EU
 • SKYPE:
  TIARASHOP.EU
 • АДРЕСА:
  92 HRISTO BOTEV BLVD. , 1303 SOFIA , BULGARIA - EU