е додаден во кошничката Ви

Пратки и се враќа

Вашиот пакет испорака

Пакети обично се испратени во рок од 24 до 48 часа по приемот на уплатата и се испраќаат преку Бугарските пошта служба со сервисот за СЛЕДЕЊЕ. Ако ви се допаѓа многу брза испорака на UPS-от на службата повеќе со потребните потписи, на дополнителни трошоци ќе се применува. Кое испорака избор да се направи, ние ќе ви овозможи со линк да ги пратите вашиот пакет онлајн.

Такси превозот вклучуваат ракување и пакување такси, како и поштенски трошоци. Ракувањето со такси се фиксни, додека трошоците за превоз варира во зависност од вкупната тежина на пратката. Ние ве советуваме да се група вашите елементи во еден ред. Ние не можеме да група два различни реда поставени одделно, и такси превозот ќе се примени за секој од нив. Вашиот пакет ќе бидат испратени на свој ризик, но се посвети посебно внимание да се заштити кршливи предмети.
Кутии се раскошно со големина и вашите елементи се добро заштитени.

Земете назад производи во рок од 30 дена во оригиналната состојба и пакување! Трошоците за превоз се на ваш трошок. Ние го вратат плаќање, без превозот цена до 7 дена. * Оваа опција не се однесува на B2B големо клиенти.

За купувањенад 49,99испорака стандард еБЕСПЛАТНО

Стандард за испорака - 4,99 eur
Брза испорака - 19,99 евра


Трговија на големо испорака за Романија- Многу ниска цена соБрзо Експрес. Ќе ве извести за трошоците за транспорт по потврди ред и го испратам до тебе фактура за стоката. / Можете да ја испратите вашата курир /

Трговија на големо испорака за Европа- Варира од 10 до 30 евра за стоки во вредност од 1000 €. Ќе ве извести за трошоците за транспорт по потврди ред и го испратам до тебе фактура за стоката. / Можете да ја испратите вашата курир /

Испорака на големо надвор од Европа- Ќе ве извести за трошоците за транспорт по потврди ред и го испратам до тебе фактура за стоки / можете да ја испратите вашата курир /.

Време на испорака по испраќањето на пакет:

Стандардна Испорака:
-Сите Светот / Бугарските пошта служба / - 4-21 дена / Европа обично 7 дена /
* Бугарија / Speedy / - 24 часа
* Романија / Speedy / - од 24 до 48 часа

Брза испорака:
-Сите Светот / UPS-от сервис / - 24 до 72 часа

Трговија на големо custumers:
-Europe - 2 до 7 дена
-За Сите други земји изберат курир во зависност од цената и времето на испорака е обично 3-7 дена


ЗА TIARA SHOP

онлајн продавница за долна облека, долна облека, бански, чорапи, хулахопки, nightdress, пижами

Тиара Продавница синџирот продавници се создадени во 1991 година, преку воспоставување на трговското друштво за продажба на бугарски и странски направени луксузни долна облека. Во 2001 година, компанијата започна производство на сопствен бренд на квалитет луксузни долна облека, жените долна облека и костими за капење со Тиара Галиано Бренд. Вистинската рамнотежа помеѓу висок квалитет и најдобра цена зголемува Тиара Галиано Бренд како една од водечките и повеќето пожелно производи во нашата синџирот продавници и онлајн продавница.

 

Како резултат на нашето долгогодишно искуство во трговија и дистрибуција на долна облека, долна облека, бански, чорапи, хулахопки, nightdress и пижами на големо и мало, имавме можност да се развие голем маркетинг стратегија кај секој клиент група, со посебно внимание на нашите постојани клиенти, секогаш слушање на нивните потреби и желби.

FACEBOOK

Следете нас

TWITTER

Следете нас

Контактирајте не

 • МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН:
  ORDERS: +359 89 910 4457
  ДИРЕКТОР: +359 89 910 4455
 • ТЕЛЕФОН/ФАКС:
  +359 2 931 1641
 • E-MAIL АДРЕСА:
  INFO@TIARASHOP.EU
 • SKYPE:
  TIARASHOP.EU
 • АДРЕСА:
  92 HRISTO BOTEV BLVD. , 1303 SOFIA , BULGARIA - EU