е додаден во кошничката Ви

Сигурно плаќање

Нашите методи на плаќање

Кредитни / дебитни картички - VISA - MASTERCARD - American Express

Можете да плати користење на вашата кредитна или дебитна картичка преку нашиот виртуелен терминал пост се одржа од страна на SSL обезбедени соPaypal. Нема потреба registracion.

Paypal

Можете да плаќаат вашата нарачка преку системот на PayPal. Треба да бидат регистрирани воPaypal.

Банкарски трансфер

Можете да плаќаат со банкарски трансфер во секое плаќање Банката во донесувањето одлуки преку платен налог на банкарска сметка. Детални информации за банкарски детали ќе добиете по изборот на овој метод на плаќање. * Само за custumers на големо

Bitcoin

Може да се плати преку Bitcoin. Плаќањето е обезбеден систем наBitPay. Bitcoin цената се одредуваат автоматски според девизниот курс во моментот на исплатата.

Големо клиенти

Само плаќање банкарски трансфер.

Сите плаќања се обезбедени со SSL сертификат безбедносен сертификат


ЗА TIARA SHOP

онлајн продавница за долна облека, долна облека, бански, чорапи, хулахопки, nightdress, пижами

Тиара Продавница синџирот продавници се создадени во 1991 година, преку воспоставување на трговското друштво за продажба на бугарски и странски направени луксузни долна облека. Во 2001 година, компанијата започна производство на сопствен бренд на квалитет луксузни долна облека, жените долна облека и костими за капење со Тиара Галиано Бренд. Вистинската рамнотежа помеѓу висок квалитет и најдобра цена зголемува Тиара Галиано Бренд како една од водечките и повеќето пожелно производи во нашата синџирот продавници и онлајн продавница.

 

Како резултат на нашето долгогодишно искуство во трговија и дистрибуција на долна облека, долна облека, бански, чорапи, хулахопки, nightdress и пижами на големо и мало, имавме можност да се развие голем маркетинг стратегија кај секој клиент група, со посебно внимание на нашите постојани клиенти, секогаш слушање на нивните потреби и желби.

FACEBOOK

Следете нас

TWITTER

Следете нас

Контактирајте не

 • МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН:
  ORDERS: +359 89 910 4457
  ДИРЕКТОР: +359 89 910 4455
 • ТЕЛЕФОН/ФАКС:
  +359 2 931 1641
 • E-MAIL АДРЕСА:
  INFO@TIARASHOP.EU
 • SKYPE:
  TIARASHOP.EU
 • АДРЕСА:
  92 HRISTO BOTEV BLVD. , 1303 SOFIA , BULGARIA - EU