Боксер со Внатрешен ластик Памук Ликра Lord 260

7,09 €

8,49 €

-1,40 €

нов производ

Add to wishlist

Повеќе информации

Расчистени машки боксерки со внатрешен ластик за вашиот комплетен комфор. Погодни се за секојдневна употреба. Присуството на 3% ликра во памучната ткаенина обезбедува слобода на движењата и гарантира удобност при носењето на ова бугарско машко долна облека. Изработени се од погусти памук, што им дава цврстина и ги прави особено погодни за зимските денови. Шевовите се осветлени, како визуелно даваат обем на пакетот, свитка и покренуваат задникот. Овие машки боксерки создаваат чувство на леснотија и зголемуваат самодовербата преку целиот ден. Подарете си удобност и поради вашата кожа со слободно дишење долна облека уште денес! Искусете погодност карактеристично за овој модел стилски боксери со внатрешен ластик.

Reviews

29 other products in the same category: