Детско тинејџерски Тело деколте 1496

11,99 €

нов производ

Детско тинејџерски Тело деколте 1496

Add to wishlist

Повеќе информации

Ви нудиме детско - тинејџерски боди деколте, бикини од Колекцијата на бугарско долна Тиара Галијано, изработени од природни материјали памук 90% / ликра 10% - еластична материја, која им овозможува на кожата да дише. Mожете да се користи самостојно или во комбинација. Погодно за спорт. Бравата е пар (2,6-3см).

Официјална страница на брендот: www.TiaraGaliano.com

Reviews

1 other product in the same category: