Длабока Памучна бикини со широк појас со чипка 027

7,49 €

нов производ

Длабока Памучна бикини со широк појас со чипка 027

Add to wishlist

Повеќе информации

Елегантна длабока Памучна бикини со широк појас, украсена со фина и мека чипка. Изработена од висококвалитетен исчешлана памук и ликра, удобноста на вашиот секојдневен живот е осигуран.

Официјална страница на брендот:blank ">www.TiaraGaliano.com

Reviews

30 other products in the same category: