Женска Клин памук и ликра 1501

13,49 €

нов производ

Женска Клин памук и ликра 1501

Add to wishlist

Повеќе информации

Женска клин од Колекцијата Тиара Галијано, изработен од природен материјал памук 90% / ликра 10% - еластична материја, која им овозможува на кожата да дише. Погоден за секој ден!

Официјална страница на брендот:lank ">www.TiaraGaliano.com

Reviews

7 other products in the same category: