Женска Комплет Силиконска Градник и Прашка 3020АЕ-1705

23,99 €

нов производ

Женска Комплет Силиконска Градник и Прашка 3020АЕ-1705

Add to wishlist

Повеќе информации

Женска гарнитура - плитка прашка на лента позади и класичен масна градник, тврда чаша со силиконска грб. Направени од фин микрофибер и внатрешен дел 100% памук, обезбедуваат Вашиот комфорт. Силиконската рака поминува преку вратот, може да се менува со соодветна на фустанот Ви.

Ако сакате специфична комбинација на големината на горна и долна дел молам оставете коментар кон договорот.

Официјална страница на брендот:tp: //www.tiaragaliano.com "target =" _ blank ">www.TiaraGaliano.com

Reviews

30 other products in the same category: