Женска Памучна Комплет Градник и Прашка 3120-1105

18,99 €

нов производ

Женска Памучна Комплет Градник и Прашка 3120-1105

Add to wishlist

Повеќе информации

Женска памучна гарнитура - класичен масна градник, тврда чаша, плетенка прашка на лента позади. Изработени од висококвалитетен исчешлана памук, кој гарантира удобноста на вашиот секојдневен живот. Прерамките се вадат, може да се користи со една, со други или со двете. Идеален за вашето секојдневие!

Ако сакате специфична комбинација на големината на горна и долна дел молам оставете коментар кон договорот.

Официјална страница на брендот:iaragaliano.com "target =" _ blank ">www.TiaraGaliano.com

Reviews

30 other products in the same category: