Класичен Памучна Градник 3120

16,99 €

нов производ

Класичен Памучна Градник 3120

Add to wishlist

Повеќе информации

Класичен масна градник, тврда чаша. Направен од висококвалитетен исчешлана памук, кој гарантира удобноста на вашиот секојдневен живот. Прерамките се вадат, може да се користи со една, со други или со двете.

Идеален за вашето секојдневие!

Официјална страница на брендот:liano.com "target =" _ blank ">www.TiaraGaliano.com

Reviews

30 other products in the same category: