Класична Микрофибер Прашка 008

4,49 €

нов производ

Класична Микрофибер Прашка 008

Add to wishlist

Повеќе информации

Микрофибер плетенка прашка, на лента позади. Изработена од висококвалитетен микрофибер, совршено се вклопува на формите Ви. Идеален за вашето секојдневие!

Официјална страница на брендот:agaliano.com "target =" _ blank ">www.TiaraGaliano.com

Reviews

30 other products in the same category: