Костим за капење Push up со чипка и бикини со линкови 1155

35,09 €

38,99 €

-10%

нов производ

PUSH UP

Костим за капење Push up со чипка и бикини со линкови 1155

Add to wishlist

Повеќе информации

Екстравагантни костим за капење во 2 дела. Горниот дел е градник со дебела, поместена и брадестиот амортизирање со push-- Push up ефект, украсен со трим чипка. Отстранлив ремени и споите на врата. Долниот дел е бикини со линкови. Моделот е висококвалитетен производ произведен во Бугарија и е дел од Збирка Бански костуми на Тиара Галијано. Банско е поместена со антибактериски ткаенина од внатрешниот дел.

Ако сакате специфична комбинација на големината на горна и долна дел молам оставете коментар кон договорот.

Официјална страница на брендот: www.TiaraGaliano.com

Reviews

30 other products in the same category: