Машки Боксер Облечен ластик Спорт Лукс Lord 263

8,49 €

10,99 €

-2,50 €

нов производ

Машки Боксер Облечен ластик Спорт Лукс Lord 263

Add to wishlist

Повеќе информации

Комфорни машки боксерки со интересен дизајн, наменети за мажи кои сакаат да експериментираат. Пријатното материја со висока содржина на памук обезбедува неверојатен удобност на мажите во текот на целиот ден. Спандекс во боксерки овозможува леснотија на движењата. Достапни се во неколку комбинации на бои, соодветни за секој вкус. Ако сте од оние кои сакаат разновидноста, изберете една од опциите со основен црвен или бежев боја. Амблемот на брендот, кој се наоѓа на ластикот, гарантира за квалитетот и уникатноста на моделот бугарско машко долна облека.

Reviews

29 other products in the same category: