Памучна Женска Комплет градник и гаќи 2131 1215

27,99 €

нов производ

Памучна Женска Комплет градник и гаќи 2131 1215

Add to wishlist

Повеќе информации

Модерен, најубаво изработен памучен сет - градник со тврда чаша и исечената бикини. Градникот прибира бистата надвор на внатре и го концентрира во средината на градите. Прерамките се вадат, може да се користи со една, со други или со двете. Двојно закопчување. Бикини е исечената со две ленти во земји, украсена со нежна драперии. Погоден за секоја пригода!

Ако сакате специфична комбинација на големината на горна и долна дел молам оставете коментар кон договорот.

Официјална страница на брендот: www.TiaraGaliano.com

Reviews

30 other products in the same category: