Памучна Комплет градник и гаќи 3101-025

25,99 €

нов производ

Памучна Комплет градник и гаќи 3101-025

Add to wishlist

Повеќе информации

Тиара Галијано ви нуди комфорен комплет длабока памучна бикини со широк појас, кој е украсен со мека и фина чипка, деликатно за поголема удобност на преклопите на ногата. Градник полу-поместена чаши украсени со нежна тантела во горниот дел. Изработени од висококвалитетен исчешлана памук и ликра, удобноста на вашиот секојдневен живот е осигуран.

Ако сакате специфична комбинација на големината на горна и долна дел молам оставете коментар кон договорот.

Официјална страница на брендот: www.TiaraGaliano.com

Reviews

30 other products in the same category: