Памучна Машки Боксер Geronimo 1263b1

11,19 €

15,99 €

-30%

Намалена цена!

нов производ

Памучна Машки Боксер Geronimo 1263b1

Add to wishlist

Повеќе информации

Класичен машки боксер од колекција бугарско машко долна GERONIMO, модел 1263b1, изработен од високо квалитетен памук во комбинација со ликра. Стилски и удобен боксер со отвор напред, со чист дизајн и логото на Geronimo на ременот. Комбинации на бои во кои се нуди овој одличен боксер се искушувате и контрастни.

Reviews

29 other products in the same category: