Памучна Машки Боксер Geronimo 1362b7

17,99 €

нов производ

Памучна Машки Боксер Geronimo 1362b7

Add to wishlist

Повеќе информации

Mъжки боксер од колекција бугарско машко долна GERONIMO од висококвалитетен памук во комбинација со ликра. Во овој модел долна облека се нагласува предниот просторот за машките интимни делови, обезбедувајќи удобност и добар изглед. Kрачолите се малку подолги и завршуваат со победи. Луксузен изглед на овој удобен и погоден за секој ден боксер придава златниот отворен ластик со ширина 3,5 см и логото на GERONIMO позиционирање фронт. Боксер 1362b7 се нуди во три класични бои - црна, бела и кралски син.

Reviews

29 other products in the same category: