Памучна Машки Боксер Pierre Cardin U14

14,99 €

нов производ

Памучна Машки Боксер Pierre Cardin U14

Add to wishlist

Повеќе информации

Класичен модел машки боксер Pierre Cardin затворен ластик, изработен од висококвалитетен памук во комбинација со ликра. Во овој модел машко долна облека се нагласува предниот просторот за машките интимни делови, обезбедувајќи удобност и добар изглед.

Официјална страница на брендот: www.PierreCardin.fr

Reviews

29 other products in the same category: