Памучна Машки Слип Pierre Cardin U12

11,99 €

нов производ

Памучна Машки Слип Pierre Cardin U12

Add to wishlist

Повеќе информации

Италијанско машко долна облека со бренд Pierre Cardin, ви нуди машки слип, затворен ластик изработен од квалитетен материјал, со 90% содржина на памук и 10% спандекс. Материјата е пријатен на допир и еластична. Обезбедува удобност и дава слобода на движењата во текот на целиот ден. Овој модел е исклучително погоден за мажите со активно секојдневие и за оние кои сакаат да спортуваат. Долната облека нежно и внимателно се прилепува за машките форми, како нежно ги оцртува без спарва и затегнува.

Официјална страница на брендот: www.PierreCardin.fr

Reviews

19 other products in the same category: