Памучна Машки Слип Pierre Cardin U21

11,99 €

нов производ

Add to wishlist

Повеќе информации

Италијанско машко долна облека со бренд Pierre Cardin, ви нуди машки слип, изработен од квалитетен материјал, со 90% содржина на памук и 10% спандекс. Материјата е пријатен на допир и еластична. Обезбедува удобност и дава слобода на движењата во текот на целиот ден. Овој модел е исклучително погоден за мажите со активно секојдневие и за оние кои сакаат да спортуваат. Долната облека нежно и внимателно се прилепува за машките форми, како нежно ги оцртува без спарва и затегнува.

Официјална страница на брендот: www.PierreCardin.fr

Reviews

19 other products in the same category: