Памучна Плитка Боксер Прашка 1477

4,99 €

нов производ

Памучна Плитка Боксер Прашка 1477

Add to wishlist

Повеќе информации

Памучна боксер прашка, ниска половината. Изработена од висококвалитетен исчешлана памук и ликра, совршено се вклопува на формите Ви. Идеален за вашето секојдневие!

Официјална страница на брендот:galiano.com "target =" _ blank ">www.TiaraGaliano.com

Reviews

30 other products in the same category: