Памучно Женска Тело бикини Широка пагони 1365

10,99 €

нов производ

Памучно Женска Тело бикини Широка пагони 1365

Add to wishlist

Повеќе информации

Тиара Галијано ви нуди чист модел долна боди со широка рака и бикини. Извршени од висококвалитетен исчешлана памук - ликра, што дава дополнителна мекост и еластичност. Бравата е со три мали кукички. Може да се носи само по себе или како дел од вашето облека.

Идеално за секоја пригода!

Официјална страница на брендот: www.TiaraGaliano.com

Reviews

30 other products in the same category: