Пливаат тврда чаша на појас и длабока бикини 1195

38,24 €

44,99 €

-15%

Намалена цена!

нов производ

Пливаат тврда чаша на појас и длабока бикини 1195

Add to wishlist

Повеќе информации

Женска костим за капење од 2 дела. Горен дел тип градник на појас со длабока тврда чаша. Регулиеруеми и широки прерамки за подобра стабилност на градите. Долен дел - длабоки бикини, дискретна вашите недостатоци. Висококвалитетен производ произведен во Бугарија и е дел од Збирка Бански костуми на Тиара Галијано. Банско е поместена со антибактериски ткаенина од внатрешниот дел.

Ако сакате специфична комбинација на големината на горна и долна дел молам оставете коментар кон договорот.

Официјална страница на брендот: www.TiaraGaliano.com

Reviews

30 other products in the same category: