Плитка Бразилиана бикини чипка / Памук 1077

7,49 €

нов производ

Плитка Бразилиана бикини чипка / Памук 1077

Add to wishlist

Повеќе информации

Плитка Бразилиана бикини, изработена од чешлани памук и заден дел чипка, во која да се чувствувате предизвикувачки. Не се забележува вклопува совршено на телото, како дава самодоверба и погодност.

Идеалнa за вашето секојдневие!

Официјална страница на брендот:iano.com "target =" _ blank ">www.TiaraGaliano.com

Reviews

30 other products in the same category: