Плитка Микрофибер Прашка 1705

4,49 €

нов производ

Плитка Микрофибер Прашка 1705

Add to wishlist

Повеќе информации

Микрофибер плетенка прашка на лента позади. Изработена од висококвалитетен микрофибер, совршено се вклопува на формите Ви. Идеален за вашето секојдневие!

Официјална страница на брендот:agaliano.com "target =" _ blank ">www.TiaraGaliano.com

Reviews

30 other products in the same category: