Фоки Боксер Прашка 059

6,49 €

нов производ

Фоки Боксер Прашка 059

Add to wishlist

Повеќе информации

Фоки плетенка боксер прашка, украсена со трим врски отстрани. Изработена од висококвалитетен TULLE, совршено се вклопува на формите Ви. Идеален за вашето секојдневие!

Официјална страница на брендот:target = "_ blank">www.TiaraGaliano.com

Reviews

30 other products in the same category: