Хулахопки Мет велур 70 Ден Omsa 248

9,59 €

11,99 €

-20%

Намалена цена!

нов производ

Хулахопки Мет велур 70 Ден Omsa 248

Add to wishlist

Повеќе информации

Ви нудиме хулахопки од Колекција Omsa - Италија. Матов pantyhose, изработен од микрофибер со густина од 70 ден. Ременот е без ограничување со памучно хигиенски парче, рамен споеви. Прстите се фиксни и засилени. Погоден за секоја пригода!

Официјална страница на брендот: www.Omsa.it

Reviews

25 other products in the same category: